BLOG

ULUKENT İLK ÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİ

>

Bugün İzmir Ticaret Borsası Toprak Çocuk Programı kapsamında Ulukent İlköğretim Okulu öğrencilerini ağırladık.

Gıda ürünleri, hijyen kuralları, geri dönüşümün ve tarımın önemi hakkında bilgiler paylaştık ve birlikte turşu yaptık. Böylesine güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmak bizim için bir zevkti. Onlar bizim geleceğimiz.

Devamını Görüntüle

İZMİR TİCARET BORSASI SEÇİMLERİ

>

İzmir Ticaret Borsası 2022-2026 dönemi seçimleri tamamlandı.
İzmir Ticaret Borsası Meclis Üyesi olarak seçilen Deniz Celep’i tebrik ediyoruz.
Yeni dönemde Meyve ve Sebzelerin Toptan Ticareti 11 Nolu meslek komitesinde meclis üyesi olarak görev almaya başladı.
Seçim sonuçlarının İzmir’imiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

Devamını Görüntüle

ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR

>

Menemen’de “Hayata Zaman Tanı” sloganıyla başlatılan kanser taraması projesindeki desteklerimiz için Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan tarafından Yönetim Kurul Üyemiz Deniz Celep’e teşekkür belgesi taktim edildi.
Menemen Kaymakamlığı, İl Sağlık Müdürlüğü, Menemen Türk Kadınlar Birliği Menemen Şubesi ve Kanserle Dans Derneği ile Akcelep olarak hepimizin gösterdiği bu destek ve özveri sayesinde 1500 kadınımıza ulaştık ve 100 kişide erken teşhis yapıldı.

Devamını Görüntüle

2E TARIM VE GIDA ORTAKLIĞIMIZ

>

Akcelep, gerçekleştirdiği 2E Tarım-Gıda’yı satın almasıyla Türkiye ve dış pazarlarda önemli oyuncu rolünü bir adım daha ileriye taşıyacak.
Sos ve master blend üretimi yapan öncü gıda şirketlerinden 2E Tarım-Gıda satın almasıyla bu alanda önemli bir yatırım yaptıklarını belirten Akcelep, Bu satınalma süreci üç aşamalı şekilde planlandı. İlk olarak mevcut hissedarlardan 2E tarım-Gıda’nın çoğunluk hisselerin satınalınması, bir sonra ki aşama olarak şirketin nakdi sermaye arttırımı gerçekleştirildi ve son olarak tamamı öz kaynaklardan karşılanmak…

Devamını Görüntüle

FARK SENİN GÜCÜN OLSUN

>

İzmir Ticaret Borsası koordinatörlüğünde, TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu’nun “Pusulam ile öğrenin, geliştirin, ilerleyin, paylaşın; Fark senin gücün olsun!” Mentorluk Programı tamamlandı. Programa mentor olarak katılan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Deniz Celep’e törende teşekkür belgesi verildi.

Programın amacı, alanında uzman başarılı ve deneyimli kadınlar (mentor) tarafından girişimcilik alanında kariyerinin başında olan kişilere (menti) yardımcı olmaktır.

Devamını Görüntüle

GENÇ NESİLLERİ BİLGİLENDİRİYORUZ

>

Başkan yardımcımız Deniz Celep, İzmir’de düzenlenen Yenilikçi Tarım Eğitim Kampı’na konuşmacı olarak katıldı.
Gıda ve tarımda sürdürülebilirliğin yenilikçi çalışmalarının ve birçok konunun tartışıldığı organizasyonda Ziraat Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve Orman Mühendisliği, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri yer aldı. Akcelep olarak genç nesillerin geleceğimiz olduğunun farkındayız.
Bu nedenle, gelişimlerine katkıda bulunmak için…


Devamını Görüntüle
Akcelep Pamuk Gıda Tar. Ürün. Teks. ve Turz. San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti.
 
Ulukent Sanayi Bölgesi 10013 Sokak No:5
Ulukent – İZMİR / TURKEY

+90 232 833 23 75
+90 232 833 25 55
akcelep@akcelep.com.tr